FIRMES D’AUTORS ALS STANDS (Palau 2)

FIRMES D’AUTORS ALS STANDS (Palau 2)

Les firmes dels autors presents al Saló tindran lloc en els estands dels expositors. Els horaris poden patir canvis d'última hora. La informació s'actualitzarà a la web www.ficomic.com i en les dels respectius expositors.

 

ALETA EDICIONES. Stand 108

Dijous 16 d’abril

12.00: Autores de “Visiones del fin”

13.00: Barry Kitson

17.00: David Messina, Elena Casagrande i autors de “Visiones del fin”

18.00: Víctor Santos i Barry Kitson

 

Divendres 17 d’abril

11.00: Víctor Santos i Vicente Cifuentes

12.00: Sergio Bleda, Barry Kitson i autors de “Visiones del fin”

13.00: Stefano Martino

17.00: Autors de “Visiones del fin”

18.00: David Messina, Elena Casagrande i Barry Kitson

19.00: Víctor Santos, Stefano Martino i Fernando Dagnino

 

Dissabte 18 d’abril

11.00: Fernando Dagnino, David Messina i Elena Casagrande

12.00: Sergio Bleda i autors de “Visiones del fin”

13.00: Barry Kitson i Stefano Martino

17.00: Vicente Cifuentes, Víctor Santos, Pere Pérez i autors de “Visiones del fin”

18.00: David Messina, Elena Casagrande, Barry Kitson y Víctor Ibáñez

19.00: Lalo Kubala, Stefano Martino i Fernando Dagnino

 

Diumenge 19 d’abril

11.00: Víctor Santos

12.00: David Messina, Elena Casagrande i autors de “Visiones del fin”

13.00: Sergio Bleda i Fernando Dagnino

17.00: Barry Kitson, Fernando Dagnino i autors de “Visiones del fin”

 

 

ANILLO DE SIRIO. Stand 108

Dijous 16 d’abril

11.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

12.30: Jordi Bayarri

17.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

18.00: Víctor Santos

18.30: Jordi Bayarri

 

Divendres 17 d’abril

11.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio, Víctor Santos  

12.30: Jordi Bayarri

17.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

18.30: Jordi Bayarri

19.00: Víctor Santos 

 

Dissabte 18 d’abril

11.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

12.30: Jordi Bayarri

17.00: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio, Víctor Santos  

18.30: Jordi Bayarri

 

Diumenge 19 d’abril

11.00: Jordi Bayarri, Víctor Santos 

12.30: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

17.00: Jordi Bayarri

18.30: Rafael Ruiz-Dávila i Nacho Tenorio

 

 

ARKHAM COMICS. Stand 75

Dijous 16 d’abril

17.30 – 18.30: Oscar Martínez Serrano


 

Divendres 17 d’abril

11.30 – 12.30: Oscar Martínez Serrano

17.30 – 19.00: Arnau Sanz

19.00 – 20.00: Sento

 

Dissabte 18 d’abril

11.30 – 13.00: Guillermo Capacés i Francisco Sánchez

13.00 – 14.00: Sento

17.00 – 18.30: Paco Hernández i Daniel Cardiel

 

Diumenge 19 d’abril

10.30 – 11.30: Denis Roca

11.30 – 13.00: Paco Hernández i Daniel Cardiel


13.00 – 11.30: Guillermo Capacés i Francisco Sánchez

 

 

ASTIBERRI. Stands 55-56

Dijous 16 d’abril

17.00 – 18.30: Ramón Boldú, Tyto Alba, Mamen Moreu

18.30 – 20.00: Paco Roca, Rubén Pellejero, Álvaro Ortiz

 

Divendres 17 d’abril

11.00 – 12.30: La Penya

12.30 – 14.00: Miguel Gallardo, Bryan Talbot, Javier Olivares, Santiago García

17.00 – 18.30: Javier de Isusi, Javier Olivares, Santiago García, Mamen Moreu

19.00 – 20.30: Paco Roca, Ramón Boldú, Rubén Fernández

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.30: Zentner, Rubén Pellejero, Jason, Bartolomé Seguí

12.30 – 14.00: Frederik Peeters, Paco Roca, Miguel Gallardo, Nadar, David Rubín

17.00 – 18.30: Bryan Talbot, Javier Olivares, Santiago García, Javier de Isusi, Juaco Vizuete

19.00 – 20.30: Frederik Peeters, Jason, Álvaro Ortiz, Pedro Vera

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 – 12.30: Bartolomé Seguí, Javier de Isusi, Mamen Moreu, Clara Soriano

12.30 – 14.00: Bryan Talbot, Ramón Boldú, Tyto Alba, Álvaro Ortiz

17.00 – 18.30: La Peñya

 

 

AUTOEDITORES. Stand 6

Divendres 17 d’abril

17.00: Ulises Lafuente

 

Dissabte 18 d’abril

11.00: Andrés Palomino

12.00: Isaac Soler

17.30: Nacho MG

18.30: Alicia Güemes (Laurielle)

 

Diumenge 19 d’abril

15.00: Morán

 

 

DIÁBOLO EDICIONES. Stand 97

Dijous 16 d’abril

12.00 – 13.00  Jordi March

13.00 – 14.00  Josep Busquet

16.00 – 17.00 Juan Aguilera

17.00 – 18.00 Deamo Bros

18.00 – 19.30 Enrique Corominas

18.00 – 19.30  Lance Hansen

19.00 – 20.00  Nacho Casanova

 

Divendres 17 d’abril

11.00 – 12.00  Paco Zarco i Mannfred Salmon

12.00 – 13.00  Igor Fernández 

12.00 – 13.00  Bart Torres

13.00 - 14.00  Jordi March

17.00 – 18.00  Guillem March

18.00 – 19.00 Aitor Eraña

18.00 – 19.00  Guillem Medina

19.00 – 20.00  Santipérez

19.00 – 20.00  Nacho Casanova

 

Dissabte 18 d’abril

10.00 – 11.00  Santipérez

10.00 – 11.00  Guillem Medina

11.00 – 12.00  Ramon Rosanas

12.00 – 13.30  Bastien Vivés, Yves Balak i Michael Sanlaville

13.30 – 14.30  Guillem March

13.30 – 14.30  José Miguel Fonollosa 

14.30 – 15.30  Meritxell Gil

15.00 – 16.00  Salva López

16.00 – 17.00  David G. Vivancos

17.00 – 18.00  Igor Fernández

18.00 – 20.00  José Miguel Fonollosa

18.00 – 19.30  Bart Torres

19.30 – 21.00  Raúl i Roger Ibáñez

 

Diumenge 19 d’abril

10.30 – 12.00  José Miguel Fonollosa 

12.00 – 13.30  Bastien Vivés, Yves Balak i Michael Sanlaville

13.30 – 14.30  Guillem March

14.00 – 15.00  Bart Torres

16.00 – 17.00  Ernest Sala

16.00 – 17.00  Deamo Bros

17.00 – 18.00  Aitor Eraña

17.00 – 18.00  Guillem Medina

18.00 – 19.00  Marcos Prior

18.30 – 20.00  Bart Torres

 

 

DIBBUKS. Stand 97

Dijous 16 d’abril

17.00: Josep Busquet i Jorfe, Jaume Martí i Diego Galindo

18.30: Tony Sandoval, Juan Berrio, Karim Friha i Jérémie Moureau

 

Divendres 17 d’abril

11.00: Jérémie Moureau, Kiko da Silva, Pau i Diego Galindo

12.30: Tony Sandoval, Juan Berrio, Josep Busquet i Javi de Castro

17.00: Sergio Bleda, Marta Alonso Berná i Montse Martín

18.30: Jérémie Moureau, Rubén del Rincón, Karim Friha i Diego Galindo

 

Dissabte 18 d’abril

11.00: Kiko da Silva, Juan Berrio, Josep Busquet i Javi de Castro i Chloé Cruchaudet

12.30: Olivier Schwartz, Tony Sandoval, Montse Martín i Andrés G. Leiva

17.00: Jérémie Moureau, Sergio Bleda i Andrés G. Leiva

18.30: Kiko da Silva, Josep Busquet y Javi de Castro, Karim Friha i Marta Alonso Berná

 

Diumenge 19 d’abril

11.00: Sergio Bleda, Karim Friha i Diego Galindo

12.30: Olivier Schwartz, Tony Sandoval i Jaume Martí

17.00: Nob, Josep Busquet i Jorge

 

 

DOLMEN EDITORIAL. Stands 94-95

Dijous 16 d’abril

17.00 – 18.00: Nacho Fernández

18.00 – 19.00: Josep Busquet i Pere Mejan

 

Divendres 17 d’abril

12.00 – 13.00: Enrique Vegas

13.00 – 14.00: Josep Busquet i Pere Mejan

18.00 – 19.00: Doc Pastor

19.00 – 20.00: Nacho Arranz

 

Dissabte 18 de abril

11.00 – 12.00: Nacho Fernández iy Enrique Vegas

12.00 – 14.00: Quim Bou i Ángel Unzueta

17.00 – 18.00: David Ramírez

17.00 – 19.00: Enrique Vegas

18.00 – 19.00: Doc Pastor i Alex López

19.00 – 20.00: Daniel Expósito

 

Diumenge 19 d’abril

12.00 – 13.00: Nacho Fernández

13.00 – 14.00: Alex López

 

 

ECC EDICIONES. Stand 112

Dijous 16 d’abril

16.00 – 16.30: Ralph Meyer

16.30 – 17.00: Fumio Obata

17.00 – 18.00: José Luis García López

18.00 – 19.00: Tim Sale

19.00 – 20.00: David Finch

 

Divendres 17 d’abril

11.00 – 11.30: Ralph Meyer

11.30 – 12.00: Fumio Obata

12.00 – 13.00: José Luis García López

13.00 – 13.30: Santi Arcas

16.30 – 17.00: Ja

17.00 – 18.00: Tim Sale

18.00 – 19.00: David Finch

19.00 – 19.30: Frédéric Bézian

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.00: David Finch

12.00 – 13.00: Tim Sale

13.00 – 13.30: Santi Arcas

16.00 – 16.30: Frédéric Bézian

16.30 – 17.30: José Luis García López

17.30 – 18.00: Fumio Obata

18.00 – 19.00: David Saltzberg

19.00 – 19.30: Ralph Meyer

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 – 12.00: Tim Sale

12.00 – 13.00: José Luis García López

13.00 – 14.00: David Finch

16.00 – 16.30: Frédéric Bézian

16.30 – 17.00: Fumio Obata

17.00 – 17.30: Ralph Meyer

 

 

EDICIONES B. Stand 104

Dissabte 18 d’abril

12.00 - 14.00:  Jan i Efepé 

17.00 - 19.00:  Francisco Ibáñez

 

Diumenge 19 d’abril

12.00 - 14.00:  Cera i Ramis

 

 

EDICIONES BABYLON. Stands 57-60

Dijous 16 d’abril

10.00 – 14.00: Kenneos

11.00 – 13.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón, Cris Ferrer, Pepe Mediavilla

17.00 – 19.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón, Cris Ferrer

17.00 – 20.00: Kenneos

 

Divendres 17 d’abril

10.00 – 11.00: Kenneos

10.15 – 11.30: Álex Fernández y Fernando Llor

11.00 – 13.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón, Cris Ferrer, Pepe Mediavilla

11.00 – 14.00: Javier Bolado

11.00 – 21.00: Raquel Cornejo

12.00 – 14.00: Kenneos

13.00 – 14.00: Mo Caró

16.00 – 16.45:  Laura Bartolomé

17.00 – 20.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón, Cris Ferrer, Kenneos, Javier Bolado

20.00 – 21.00: Laura Bartolomé

 

Dissabte 18 d’abril

10.00 – 11.30: Laura Bartolomé

10.00 – 13.00: Javier Bolado

10.00 – 14.00: Cris Ferrer, Kenneos

10.00 – 19.00: Raquel Cornejo

11.00 – 13.00: Pepe Mediavilla

11.00 – 14.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón

16.00 – 17.00: Laura Bartolomé

16.00 – 18.30: Javier Bolado

16.00 – 18.00: José Ramos

16.00 – 21.00: Cris Ferrer

17.00 – 18.00: Kenneos

17.00 – 20.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón

18.00 – 19.00: David Braña y Abel Cicero Hermo  

18.30 – 19.30: Kenneos

19.00 – 20.00: Mo Caró, Laura Bartolomé

19.30 – 21.00: Alex Fernández y Fernando Llor

20.00 – 21.00: Raquel Cornejo, Kenneos

 

Diumenge 19 d’abril

10.00 – 14.00: Kenneos

11.00 – 13.00: Pepe Mediavilla, Laura Bartolomé

11.00 – 14.00: Marta Nael, Jorge Monreal, Dani Alarcón, Cris Ferrer

13.00 – 14.00: Mo Caró

17.00 – 18.00: Laura Bartolomé

17.00 – 19.00: Jorge Monreal

17.00 – 20.00: Marta Nael, Dani Alarcón, Cris Ferrer, Kenneos

 

 

EDICIONES LA CÚPULA. Stands 116-117 i 118

Dijous 16 d’abril

18.00 - 19.00:             Max

 

Divendres 17 d’abril

12.00 - 13.00:             Ana Oncina

16.00 - 17.00:             Mary Talbot i Bryan Talbot

17.00 - 18.00:             Max

18.00 - 19.00:             Cristian Robles

19.00 - 20.00:             Anastasia Bengoechea

 

Dissabte 18 d’abril

12.00 - 13.00:             Jordi Pastor y autores de Rubor y Marcello Quintanilha

13.15 - 14.15:             Vicente Montalbà i Ricardo Vilbor

16.00 - 17.00:             Mary Talbot i Bryan Talbot

17.00 - 18.00:             Ana Oncina

18.00 - 19.00:             Atilio Gambedotti

19.00 - 20.00:             Cristian Robles i Sebas Martín

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 - 12.00:             Mary Talbot i Bryan Talbot

12.00 - 13.00:             Marcos Prior i Artur Laperla

13.00 - 14.00:             Sebastián Cabot

16.00 - 17.00:             Ana Oncina y Ricardo Vilbor

17.00 - 18.00:             Marcello Quintanilha

18.00 - 19.00:             Sebas Martín

 

 

FANDOGAMIA EDITORIAL. Stand 90

Divendres 17 d’abril

12.00 - 13.00: Studio Kat, Rubén Solas

17.00 - 18.00: Ruleta Rusa

 

Dissabte 18 d’abril

13.00 - 15.00: Rubén Fdez.

17.00 - 18.00: Álvaro Terán, Ruleta Rusa

 

Diumenge 19 d’abril

12.00 - 13.00:  Studio Kat, Rubén Solas

 

 

FNAC. Stand 110

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.00: Jaime Calderón, Eric Herenguel, Franck Bonnet, Nicolas Keramidas, Emmanuel Michalak, Hub, Li

12.00 – 13.00: Jaime Calderón, Beatrice Tillier, Philippe Berthet, Dominique David, Alain Henriet, Usagi, Autor Sorpresa

17.00 – 18.00: Jaime Calderón, Sergio F. Dávila, Aneke, Miguel Brieva, David Rubín, Rubén del Rincón, Antonio Hitos

18.00 – 19.00: Jaime Calderón, Guillaume Long, Chloé Cruchaudet, B. Genet, Sara Fratini, Sergio Mora

 

Diumenge 19 d’abril

 11.00 – 12.00:  Mo Caró, Igort

12.00 – 13.00: Lyona y Enric Pardo, Scott McCloud, Andrés Palomino, Jordi Pastor, Monstruo Espagueti 

 

 

GRAFITO EDITORIAL. Stand 108

Dijous 16 d’abril

12.00 – 13.00:            Nacho Fernández.

18.00 – 19.00:            Nacho Fernández.

 

Divendres 17 d’abril

12.00 – 13.00:            Nacho Fernández.

17.00 – 19.00:            Agustín Ferrer Casas.

19.00 – 20.00:            Nacho Fernández.

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.00:            Nacho Fernández.

12.00 – 14.00:            Agustín Ferrer Casas.

17.00 – 19.00:            Ricar González i Ricardo Vilbor.

19.00 – 20.00:            Nacho Fernández.

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 – 12.00:            Nacho Fernández.

12.00 – 14.00:            Ricar González i Ricardo Vilbor.

17.00 – 18.00:            Nacho Fernández.

 

 

#LOGOEDIZIONI. Stand 89

Dijous 16 d’abril

16.00 – 20.00: Bessoni

 

Divendres 17 d’abril

11.00 – 15.00: Bessoni

17.00 – 20.00: Dilka

17.00 – 21.00: Roger

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 14.00: Bessoni

14.00 – 17.00: Dilka

17.00 – 21.00: Roger

 

Diumenge 19 d’abril

10.00 – 15.00: Bessoni

15.00 – 18.00: Dilka

 

 

LLIBRERIA UNIVERSAL. Stand 23

Dissabte 18 d’abril

18.00: Albert Monteys, Alex Fito Ismael Ferrer i José Miguel Álvarez (La Penya)

 

 

MALAVIDA. Stand 78

Tots els dies, totes les hores, els següents autors:

Xcar Malavida, Kalitos, Chema Cebolla, Carlos Azagra, Encarna Revuelta i Dani García-Nieto.

 

 

MILCOMICS.COM. Stands 154-157

Divendres 17 d’abril

11.30 – 13.30: Iban Coello, David López

16.00 – 17.00: Agustín Ferrer i Rafater

17.00 – 17.55: José Luis García López

17:30 – 19.30: Rafa Sandoval i Jordi Tarragona, David López

 

Dissabte 18 d’abril

11.30 – 13.30: David Baldeón, David López

16.00 – 18.00: Bernal, Josep Busquet

18.00: Rafater

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 – 13.00: Laura Rubio

12.00 – 14.00: David Baldeón

16.00: Andrés Palomino

17.00 – 18.00: Joan Mundet

17.30 – 19.30: Iban Coello

 

 

MÓN CÒMIC / MUNDO CÓMIC - EL CORTE INGLÉS. Stand 113

Divendres 17 d’abril

16.00 - 18.00: Scott McCloud

18.00 - 19.00: Bonache, Cels Piñol

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 - 12.00: Christian Rossi,  Beatrice Tillier

12.00 - 13.00: Nicolas Keramidas,  Eric Herenguel

13.00 - 14.00: Enrique Sánchez Abulí, Jordi Bernet

 

Diumenge 19 d’abril

12.00 - 14.00: Francisco Ibáñez

 

 

NORMA EDITORIAL. Stand 111

Divendres 17 d’abril

16.30 – 18.00: Víctor Santos, Miki Montlló, Antonio Altarriba, Javi Rey, Edu Torrens, Luís Royo, Matteo Alemano, Bartolomé Seguí, Keko, David Morancho, Nekro, Kenny Ruíz

18.30 – 20.00: Ryan North, Shelli Paroline, Gabor, Zidrou, Oriol, Iñaket, Braden Lamb, François Boucq, Prado, Mai, Mateo Guerrero, Mikel Begoña

 

Dissabte 18 d’abril

10.30 – 12.00: Ryan North, Shelli Paroline, Zidrou, Roger Ibáñez, Antonio Altarriba, Luís Royo, Braden Lamb, Víctor Santos,  Jordi Lafebre, Miki Montlló, Keko, Kenny Ruíz

12.30 – 14.00: Guarnido, Manara, Homs, Javi Rey, Rafa Sandoval, Sagar, Díaz Canales, Belén Ortega, David Morancho, Edu Torrens, Prado, Jordi Carrión

16.30 – 18.00: François Boucq, Zidrou, Oriol, Jaime Martín, Royo, Bartolomé Seguí, Matteo Alemano, Jordi Lafebre, Mai, Mateo Guerrero, Kenny Ruíz, Nekro

18.30 – 20.00: Manara, Guarnido, Gabor, Iñaket, Prado, Díaz Canales, Raule, Mikel Begoña, Daniel Estorach

19.00 – 20.30: Braden Lamb, Ryan North, Shelli Paroline

 

Diumenge 19 d’abril

10.30 – 12.00: Ryan North, Braden Lamb, Luís Royo, Antonio Altarriba, Zidrou, Oriol, Shelli Paroline, Barbucci, Keko, Mai, Mateo Guerrero

11.00 – 12.30: Manara

12.30 – 14.00: Beñén Ortega, Juanjo Guarnido, Prado, Sagar, Iñaket, Martín Sauri, Matteo Alemano, Díaz Canales, Bartolomé Seguí, Susanna Martín, Mikel Begoña, Jordi Palomé

16.30 – 18.00: Pep Brocal, David Ramírez, Josep Mª Polls, J.C. Bonache, Jaume Vidal, Maria Llovet, Marcos Prior, Jordi Sempere, Rafater

17.00 – 18.00: Danide

 

 

PANINI COMICS. Stand 114

Divendres 17 d’abril

17.00 – 18.00: Àlex Santaló / Juan Carlos Bonache

18.00 - 19.00: Jordi Bernet / Sara Pichelli

 

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.00: Àlex Santaló / Enrique Sánchez Abulí

12.00 – 13.00: Sara Pichelli /Koldo Azpitarte / Ángel Unzueta

17.00 – 18.00: Cels Piñol /Koldo Azpitarte / Ángel Unzueta

18.00 – 19.00: Jordi Bernet / Juan Carlos Bonache

 

Diumenge 19 d’abril

11.00 – 12.00: Enrique Sánchez Abulí

(Només es firmaran còmics, no fulls en blanc ni quaderns)

 

 

PENGUIN RANDOM HOUSE. Stands 53-54

Dissabte 18 d’abril

11.00 – 12.00: Sara Fratini

12.00 – 14.00: Agustina Guerrero i Miguel Brieva

13.00 - 14.00: David Rubín

17.00 – 18.00: Sara Fratini, Lyona i Enric Pardo

18.00 – 19.00: Miguel Brieva y David Rubín

 

Diumenge 19 de abril

12.00 – 13.00: Sara Fratini

12.00 – 14.00: Agustina Guerrero i David Rubín

13.00 – 14.00: Lyona y Enric Pardo

 

 

PLANETA CÓMIC. Stand 102

Dijous 16 d’abril

11.00 – 13.00: Jordi Sempere, JM Polls

13.00 – 14:00: Jaime Martín, Javi Rey

16.00 – 17.00: Jaime Martín, Javi Rey

 

Divendres 17 d’abril

12.00 – 14.00: Scott McCloud

14.00 – 16.00: Guillaume Long, B Gnet, Chloé Cruchaudet

18.00 – 20. 00: Esteban Maroto i Luis Bustos

 

Dissabte 18 d’abril

12.00 – 14.00: Scott McCloud

15.00 – 17.00: Scott McCloud

17.00 – 19.00: Ernest Sala, Mado

 

Diumenge 19 d’abril

10.00 – 12.00: Ernest Sala, Mado

12.00 – 13.00: Ittai Manero

15.00 – 17.00: Iván Fernández, Ibán Coello

17.00 – 19.00: Scott McCloud, Bea Tormo

 

 

PONENT MÓN. Stand 139

Divendres 17 d’abril

16.30 – 17.30: Patrick Jusseaume

 

Dissabte 18 d’abril

12.00 – 13.00: Patrick Jusseaume

17.00 – 18.00: Patrick Jusseaume

 

 

SALAMANDRA GRAPHIC. Stand 11

Dijous 16 d’abril

16.30 – 18.00: Cristina Durán i Miguel Ángel Giner

18.00 – 20.00:  Antonio Hitos

 

Divendres 17 d’abril

10.00 – 12.00: Antonio Hitos

12:00 – 14.00: Igort

17.00 – 19.00: Cristina Durán i Miguel Ángel Giner

 

Dissabte 18 d’abril

10.00 – 12.00: Cristina Durán i Miguel Ángel Giner

12:00 – 14.00: Igort

17.00 – 19.00: Igort

19.00 – 21.00: Antonio Hitos

 

Diumenge 19 d’abril

12:00 – 14.00: Antonio Hitos

 

La programació de les firmes ens ha estat remesa pels expositors. Les firmes poden patir canvis d'última hora.

Contacte
C/. Palau, 4 - 08002 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com


© 2006 - 2017 FICOMIC
Altres salons


Xarxes socials
FICOMIC_manga FICOMIC_salon
Aquesta web utilitza galetes (cookies) pròpies i de tercers per oferir una millor navegació. Al navegar-hi l'usuari accepta l'ús que fem de les galetes (cookies). L'usuari pot evitar la generació de galetes (cookies) i eliminar-les mitjançant les opcions del seu navegador. Bloquejar les galetes (cookies) pot implicar que alguns dels serveis i opcions d'aquesta web no funcionin correctament.

Les galetes (cookies) són petits fragments de text que les webs envien als navegadors i que s'emmagatzemen al dispositiu de l'usuari, ordinadors, telèfons mòbils, tauletes, etc. Serveixen per millorar l'experiència d'ús de la web, ja que aquests arxius permeten que el lloc web recordi informació sobre la visita que ha fet l'usuari, com les opcions preferides o l'idioma. D'aquesta manera la web personalitza el seu contingut i es fa més àgil i útil per l'usuari.   

Al navegar per aquesta web l'usuari està acceptant que s'instal·lin galetes (cookies) al seu dispositiu que ens permeten conèixer la següent informació:

Tipus de galetes (cookies)

Aquesta web utilitza galetes (cookies) temporals de sessió i galetes (cookies) permanents. Les galetes (cookies) de sessió únicament guarden dades mentre l'usuari accedeix a la web. Les galetes (cookies) permanents emmagatzemen les dades al dispositiu perquè siguin accessibles en més d'una sessió.

Segons la finalitat de les dades obtingudes la web pot utilitzar:

Galetes (cookies) tècniques

Les que permeten a l'usuari la navegació a través de la pàgina web i la utilització de les diferents opcions o serveis que conté. Per exemple, controlar el trànsit i la comunicació de dades, identificar la sessió, accedir a les parts web d'accés restringit, realitzar la sol·licitud d'inscripció o participació en un esdeveniment, utilitzar elements de seguretat durant la navegació i emmagatzemar continguts.

Galetes (cookies) de personalització

Les que permeten a l'usuari accedir a la web amb algunes característiques de caràcter general que ja estan predefinides al seu dispositiu o que el mateix usuari defineixi. Per exemple, l'idioma, el tipus de navegador a través del qual accedeix a la web, el disseny de continguts seleccionat, la geolocalització del dispositiu o la configuració regional des d'on accedeix.

Galetes (Cookies) d'anàlisi estadística

Les que permeten realitzar el seguiment i l'anàlisi del comportament dels usuaris als llocs web. La informació recollida s'utilitza en el mesurament de l'activitat dels llocs web i per a l'elaboració de perfils de navegació dels usuaris, que permetrien millorar el servei.

Galetes (cookies) de tercers

També es poden instal·lar galetes (cookies) de tercers que gestionen i milloren els serveis oferts. Com per exemple, serveis d'estadístiques com Google Analytics.

Gestionar les galetes (cookies) al meu navegador

L'usuari pot acceptar, bloquejar o eliminar les 'cookies' instal·lades al seu equip mitjançant la configuració de les opcions del navegador del seu dispositiu.

Si es bloqueja l'ús de galetes (cookies) al navegador és possible que alguns serveis o funcionalitats de la pàgina web no estiguin disponibles.